O firmie

Krótkie wprowadzenie

Współczesny świat to dane cyfrowe. Stykamy się z nimi co dnia, przesyłamy informacje, zdjęcia, filmy czy muzykę. Łączymy się w jednej sieci. Ta sieć potrzebuje struktury przez którą mogą być przesyłane ważne dla nas informacje. Jako firma Linkbasic dostarczamy elementów do budowy tej struktury – okablowania kategorii 5e/6/6A oraz światłowodowego, zakończeń sieci w postaci gniazd i patchpaneli oraz szaf rack 19” wiszących i stojących. Nasze rozwiązania obejmują zarówno produkty dla małych sieci jak szafy wiszące 6U do produktów do budowy gigantycznych serwerowni – seria rozwiązań do data center. Jednego możesz być pewien – jeśli potrzebujesz rozwiązania do budowy struktury sieci, znajdziesz je u nas.

Nasza firma

Linkbasic Fabryka ShenzenNasza siedziba znajduje się w Szanghaju, ekonomicznym centrum Chin. Posiadamy dwie fabryki – pierwsza produkuje kable w Szanghaju, druga wytwarza złącza w mieście Yuyao, w prowincji Zhejiang. W Europie jesteśmy obecni od 2008 roku. Za sprzedaż i promocję na terenie EU odpowiedzialny jest nasz partner, generalny importer produktów Linkbasic – firma Sunnyline Poland.

Nasz wysoce wykwalifikowany personel dba o utrzymanie najwyższych standardów we wszystkich działaniach przedsiębiorstwa, zaczynając od innowacyjnych badań oraz projektowania nowych wyrobów przez kontrolę produkcji i magazynu kończąc na utrzymaniu wysokich standardów sprzedaży oraz obsługi Klienta. Nasz zespół R&D udziela pełnego wsparcia w zakresie rozwiązań technicznych. Wdrożyliśmy system kontroli oraz procedury, dzięki którym wszyscy pracownicy są odpowiedzialni za jakość wykonywanej przez siebie pracy. Zaufanie jakim obdarzyli nas Klienci jest niezwykle ważne, dlatego cały czas dbamy o rygorystyczne przestrzeganie procedur w celu zapewnienia najwyższej jakości i zadowolenia z naszych produktów. 

Nasz partner – firma Sunnyline jest odpowiedzialna za sprzedaż i wsparcie przed i posprzedażne naszych produktów. Niezależnie od tego czy budujesz sieci czy sprzedajesz elementy do ich budowy skontaktuj się z naszym przedstawicielem a pomoże on Ci w doborze produktów do Twoich potrzeb.

Ponad 15-letnie doświadczenie w branży produktów do budowy i rozwoju sieci informatycznych zapewnia nam odpowiednią wiedzę, aby pomagać Państwu w rozwiązaniu trudnych problemów. Wierzymy, że ważne jest aby dzielić się tą wiedzą z naszymi Klientami poprzez wykorzystanie zasobów szkoleniowych. Te działania są stale rozwijane w oparciu o Wasze opinie. W kontaktach z Klientami dbamy o zachowanie wysokich standardów firmy, co sprawia, że współpraca z nami staje się łatwa i przyjemna.

Możliwości

Linkbasic używa najwyższej jakości maszyn do wykonania plastikowych części metodą wtrysku tworzyw sztucznych. Zapewniamy Państwu duże zaangażowanie w proces doskonalenia jakości bazując na urządzeniach precyzyjnych, dobrze wyszkolonym personelu oraz doskonałej kadrze zarządzającej. Nasze zakłady produkcyjne wyposażone są w zaawansowane technologicznie maszyny, które umożliwiają m.in.: wykonanie prototypów narzędzi, galwanizację, wytłaczanie, formowanie, tłoczenie precyzyjne, automatyczny montaż i pakowanie. W parku maszynowym posiadamy urządzenia typu CNC – co sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać nagłym zadaniom stawianym przez Klientów.

Polityka Jakości

W Linkbasic stawiamy na pierwszym miejscu wysoką jakość naszych produktów. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008. Poprzez ciężką pracę nieustannie doskonalimy nasze wyroby i usługi tak, aby móc zapewnić najwyższą satysfakcję naszym odbiorcom. Zarząd firmy przeznacza znaczne środki na rozwój pracowników podczas ich aktywności zawodowej w przedsiębiorstwie. Każdy pracownik jest przeszkolony w zakresie misji i polityki jakości obowiązującej w firmie. Linkbasic w swoich działaniach dąży do zabezpieczenia niezbędnych środków oraz zobowiązuje się do osiągnięcia pełnej satysfakcji płynącej z naszego zaangażowania w dbanie o zadowolenie Klienta oraz ciągłą poprawę efektywności naszego Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008

Galeria zdjęć

Masz pytanie

Dotyczące oferty lub potrzebujesz fachowej pomocy

Zapytaj eksperta

Loading

Linkbasic.eu używa plików cookies. Zgodnie z twoimi ustawieniami przeglądarki, zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej tutaj. X